Cenny projektowania wnętrz Projektowanie online Projekty wnętrz Kontakt projektant wnętrz

 

INFORMACJA O MOŻLIWOŚCI WYBORU LEPSZEJ JAKOŚCI GRAFICZNEJ PROJEKTÓW (ULTRA+)

Dla Klientów wymagających lepszej jakości, szczegółowości oraz realistyczności projektów wnętrz (wizualizacji 3D) oferujemy jakość podwyższoną - jakość ULTRA+. Jest to opcja za dopłatą w wysokości +25% do standardowej ceny projektu wnętrz podanej w naszym cenniku lub na Allegro.

Przykładowo:

- Projekt 1 pomieszczenia (np. kuchni, łazienki) kosztuje 399zł (jakość STANDARD) a w jakości ULTRA będzie +25%, czyli 499zł

- Projekt 44m2 mieszkania kosztuje 1540zł (STANDARD - 35zł za 1m2), a w jakości ULTRA będzie to +25%, czyli 1925zł

- Projekt 113m2 wnętrz domu kosztuje 3277zł (STANDARD - 29zł za 1m2), a w jakości ULTRA będzie to +25%, czyli 4096zł


Różnica pomiędzy jakością STANDARD a ULTRA+ polega na tym, że w jakości podwyższonej ULTRA+ wizualizacje są bardziej realistyczne i szczegółowe - widać kontakty, włączniki oświetlenia na ścianach oraz listwy przypodłogowe (w jakości STANDARD są pomijane). Projekty w jakości ULTRA+ są bardziej zbliżone do rzeczywistości - lepiej obrazują naturalną grę światła, odbicia, cienie, połyski, natężenia barw oraz są w wyższej rozdzielczości, czyli ogólnej jakości graficznej.

KLIKNIJ I ZOBACZ TEN SAM PROJEKT SALONU W JAKOŚCI ULTRA ORAZ STANDARD - PORÓWNAJ RÓŻNICE NA WŁASNE OCZY

Podkreślamy, że sam proces i czas projektowania, czyli to co zaprojektujemy w danym wnętrzu, dobór kolorów i elementów wyposażenia jest identyczny w każdym wariancie. Zawsze projektant włoży tyle samo pracy w stworzenie projektu, dobór wyposażenia czy kolorów, natomiast różnica widoczna jest w jakości graficznej i realistyczności wizualnej projektów, które otrzymuje Klient. Projekty w lepszej jakości muszą być o wiele dłużej dopracowywane pod względem wizualnym, dlatego konieczna jest dopłata za jakość ULTRA.

__________________________________________________________________________________________

PONIŻEJ PORÓWNANIE JAKOŚCI STANDARD ORAZ ULTRA+ (za dopłatą +25%)

 

Ceny projektowania wnętrz | projektanci wnętrz tanio | zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz w atrakcyjnych cenach | projekty kuchni | aranżacje łazienke | projektant Katowice